środa, 11 września 2013

Saszetka - czyli gdzie by tu ten telefon trzymać?

Nowy nabytek: odblaskowa saszetka sportowa od Avon.


Zainwestowałam w taki oto pomocny sprzęt ;) wiele razy zastanawiałam się gdzie by tu umieścić, telefon, klucze, jakieś drobne.... Brałam pod uwagę etui na ramię ale w razie konieczności użycia telefonu podczas biegu raczej bym się do niego nie dostała, wszelkie kangurki wydawały mi się nie stabilne, etui na smyczy przeszkadza (tak tak testowałam pod bluzą). Więc ostatecznie biegałam trzymając w jednej ręce telefon a w drugiej klucze..... 


Aż tu pewnego dnia przeglądam katalog i Avonu i widzę "odblaskowa saszetka sportowa", hmmm myślę sobie, że wygląda dość fajnie i wygodnie, koszt do przyjęcia ;)
Prezentuje się dobrze, wygodnie leży, nic nie odstaje, no może nieco odstaje gdy wsadzę do niej telefon (xperia t), robi się płaska i już tak ściśle do brzucha nie przylega, ale czy to mankament? nie wiem, jutro przetestuję na trasie to dam znać co i jak ;)Aha, saszetka ma możliwość wyprowadzenia kabla od słuchawek przez specjalny otwór, przydatne? pewnie tak, aczkolwiek tego nie sprawdzę ponieważ biegam w towarzystwie a to jak wiadomo nie wypada tak ze słuchawkami ;) a poza tym plotkowanie na trasie to sama przyjemność! ;)


Poranny trening (testowo - saszetkowy) zaliczony! Och jak ja nie lubię rano biegać!! no dobra po dzisiejszym nie lubię mniej ;) ale ale miałam o saszetce :) No mogę śmiało stwierdzić, że to strzał w dziesiątkę! Nawet zapomniałam, że ją mam! Nie przesuwała się, nie skakała, nie ciążyła, po prostu nie przeszkadzała ;) ba!!! pomogła!!! w końcu wolne ręce!!! 

Jeszcze raz polecam!!! Saszetka sportowa od Avon to jest to! ;)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Niech idzie w świat!