czwartek, 1 stycznia 2015

Rok 2014 przebiegany!

Witam, witam moi drodzy w nowym 2015 roku! Rok 2014 przechodzi do historii.

Rok 2014 był dla mnie rokiem trudnym, pełnym wyzwań, zaliczyłam kilka zwycięstw oraz kilka porażek. W roku 2014 wybiegałam prawie 1700 km. Wzięłam udział w 14 biegach masowych, w tym  w 4 półmaratonach i 1 maratonie.

Powspominajmy!Przez ten rok poznałam wielu fantastycznych ludzi, z którymi przebiegłam ponad 1000 kilometrów. Niezmiernie cenię sobie te znajomości i mam nadzieję, że jeszcze wiele wspólnych wybiegań oraz innych spotkań przed nami. Nie poznałabym Tych wszystkich fantastycznych ludzi gdyby nie Night Runners!! Za chwilę, za momencik minie rok jak pierwszy raz spotkaliśmy się by pobiegać w grupie.... Dziękuję Wam wszystkim, jesteście niesamowici!!! Nie zmieniajcie się!!!
Prócz tych cudownych i radosnych chwil, rok 2014 zgotował mi również wiele bólu.... Pożegnałam dwie drogie mojemu sercu osoby.... Babcię i mojego Tatę...... nie umiem się z tym pogodzić i chyba nigdy się nie pogodzę... ale może za jakiś czas nie będę już czuła tego bolesnego ukłucia w sercu...

Wracając do meritum.... oto moje podsumowanie:W porównaniu do lat ubiegłych, moje bieganie z biegania w ukryciu wokół osiedla zmieniło się w bieganie regularne i zupełnie jawne. Przestałam się chować za czarnymi ciuchami i przestałam nieśmiało spuszczać wzrok, zrozumiałam, że biegam i mimo iż nie jest ze mnie jakaś lux torpeda to myślę, że mogę dać przykład tym, którzy ciągle zastanawiają się czy zacząć się ruszać..... 

I TYM WSZYSTKIM, KTÓRZY MOŻE BY CHCIELI ZACZĄĆ BIEGAĆ ALE SIĘ WSTYDZĄ CZY WĄTPIĄ W SWOJE MOŻLIWOŚCI I SIŁĘ WOLI MÓWIĘ SPRÓBUJ!!! NIECH TO BĘDZIE TWOJE POSTANOWIENIE NOWOROCZNE!


Do zobaczenia kochani na kolejnych wybieganiach i zawodach!!! ps, o planach na rok 2015 jeszcze napiszę ;). Chwilowo mam w życiu zawodowym zawirowania, przez które nie mam pojęcia czy w ogóle mogę coś planować.


2 komentarze :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Niech idzie w świat!