środa, 28 października 2015

Ubrania do biegania - ja polecam także z Tchibo!

Koszulka z najnowszej kolekcji.
Pamiętacie reklamy w telewizji o ubraniach i innych przedmiotach z Tchibo? I to zdziwienie, że przecież Tchibo to kawa? Swoją drogą całkiem niezła ;). Natomiast ja już od dawna w Tchibo kupuję także ubrania do biegania! Serio! Kiedy przeglądam zdjęcia z zawodów, to na większości z nich mam ubrane czarne spodnie 3/4.... właśnie marki Tchibo! Dlaczego Wam o tym piszę? Bo lubię polecać to co dobre a jednocześnie nie drogie. Jesetem jedną z tych biegaczek, które prócz biegania mają normalne życie! Mam na myśli, niekończące się wydatki na dom i na dzieci. O tak to są studnie bez dna, kochane studnie! ;) Ale ja nie o tym miałam pisać!Koszulki techniczne to bardzo ważny element naszej biegowej garderoby! Nie powinny obcierać, kręcować ruchów, natomiast powinny przede wszystkim pdprowadzać wilgoć z naszej skóry! O ile w bawełnie można biegać ( bo kto Wam zabroni) na przykład latem, to kiedy robi się chłodno to zdecydowanie nie polecam bawełnianych ubrań biegowych! Przeziębienie gwarantowane! Nie będę Wam tu pisać o właściwościach koszulek technicznych, możecie to sobie wygooglować ;).Wracając do Tchibo, pierwszą koszulkę techniczną miałam właśnie z Tchibo, pierwsze bluzy do biegania w zimie też! Ba, nawet opaskę na głowę i czapkę miałam z Tchibo. Do dziś to wszystko mam i nadal jest w bardzo dobrym stanie!

Jeśli chcecie więcej poczytać na ten temat odsyłam do wpisu na blogu http://radoscodkrywania.tchibo.pl, oraz na stronę sklepu.
A teraz mały Tchibo przegląd ;) Ubrania na zdjęciach się powtarzają, bluz zimowych nie mam na zdjęciach, ale uwierzcie mi, nadal są jak nowe! :)

Bluza i spodnie

Koszulka

Spodnie


Bluza i spodnie

Spodnie

Spodnie

Te same spodnie

Koszulka ;)

Bluza - mam ją od kilku lat ;) 

3 komentarze :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Niech idzie w świat!